Tradičná reštaurácia a ubytovanie priamo v srdci Západných Tatier

Salas Žiar - Ubytovanie

Zažite pravú atmosféru vidieka v našich útulných podkrovných izbičkách, z ktorých cez otvorené okná počuť cengot spiežovcov pasúcich sa oviec či štekot nášho „dunča“ Fedora.

K dispozícii máme pre vás pripravenú jednu dvojlôžkovú, štyri trojlôžkové a jednu štvorlôžkovú izbu, každá s vlastným TV a Wi-Fi pripojením, plne vybavenú kuchyňu, kúpeľne či toalety sú u nás samozrejmosťou.

4 lôžková izba
2 lôžková izba
3 lôžková izba
3 lôžková izba
3 lôžková izba
3 lôžková izba
Kupelna a WC
Kuchynka

Cennik ubytovania

Zima 2020/2021 (1.10.-30.4.)
Pocas zimy poskytujeme ubytovanie ako celok (t.j. 6 izieb, max 18 osob). Po zatvaracej dobe restauracie poskytujeme priestor restauracie ako spolocensku miestnost pre ubytovanych hosti do 6:00 hod. Vratna kaucia 150 eur (plati sa pri preberani klucov v den prichodu).
Leto 2021
Dospela osoba
Dospela osoba na 1 noc
Deti 3-9 rokov
1 osoba na izbe
20 € /noc
25 € /noc
15 € /noc
25 € /noc
Rekreacny (ubytovaci) poplatok 0,50 € /os/noc
Ranajky dospela osoba
Ranajky deti 3-9rokov
8 € /den
5 € /den
Zapožičanie detskej postieľky 5 € noc
Prenajom celeho objektu (ubytovanie) 330 € noc
280 € noc (2 a viac noci)

Zalohova platba za ubytovanie - pozadovana platba za ubytovanie pred nastupom na pobyt 100% z ceny ubytovania.

Storno podmienky: 31 az 15 dni pred nastupom na pobyt 50% z ceny ubytovania. 15 dni pred nastupom na pobyt a pocas pobytu 100% z ceny ubytovania.

Hostia, ktori si chcu uplatnit rekreacny poukaz a tiez hostia, ktori potrebuju vystavit fakturu na firmu, musia tuto skutocnost nahlasit pred nastupom na pobyt a poslat objednavku s fakturacnymi udajmi. Za porozumenie ďakujeme.

Nevhodne pre domace zvierata.Na všetky zverejnené fotografie sa vzťahujú autorské práva. Ďalšie šírenie, kopírovanie, alebo iné použitie je len s písomným súhlasom autora